Banka HesaplarıBağış Yap

Kumanya Dağıtımlarımızla Sevindiriyoruz

Kumanya Dağıtımlarımızla Sevindiriyoruz

Yardımeli olarak her Ramazan’da olduğu gibi bu Ramazan’da da dostluğu, kardeşliği, güzelliği, iyiliği ve duaları paylaşmaya devam ediyoruz.

Yardımeli olarak her Ramazan’da olduğu gibi bu Ramazan’da da dostluğu, kardeşliği, güzelliği, iyiliği ve duaları paylaşmaya devam ediyoruz.

Ramazan fakirlerin, açların halinden anlamak, onlarla aynı atmosferi paylaşmaktır. Bir anlamda Ramazan fakirlerle, muhtaçlarla beraber olmak, onların halinden anlamaktır. Bu gerçekten yola çıkan Yardımeli, Ramazan boyunca fakirlere, muhtaçlara, kimsesizlere “Kumanya Yardımları” yapmaya devam ediyor.

Konuyla ilgili konuşan Yardımeli Derneği Lojistik Sorumlusu İmdat Kuzu: “Ramazan ayı fakir ve muhtaç ailelere, maddi durumu ve imkânları müsait olanlarımızın el uzattığı, zenginin yoksulu görüp gözettiği, sahip çıktığı mübarek ve bereketli bir aydır. Kendisi, evinde çoluk çocuğuyla iftar ederken, sofrasına koyacak bir tas çorbası dahi olmayan ihtiyaç sahibi aileleri düşünen hayırseverlerimiz, dilerse evlerinde olanın aynısını bu ailelerimize de tattırabilir" dedi.

Derneğimiz;

1 kişilik iftar bedelini 5 TL

Aileye iftar bedelini 30 TL

Kumanya Hediye Kartlarının bedelini 60 TL

olarak belirlemiştir.

Bütün GSM operatörlerinden, İFTAR yazarak 4031’e SMS atarak 5 liralık bağışta bulunabilirsiniz.

Nasıl Yardım Edebilirsiniz?

Tüm finans kurumları, bankalar ve PTT şubelerinden YARDIMELİ hesabına havale yapılabilir veya aşağıdaki linkleri tıklayarak online bağış yaparak fakirlerin ve kimsesizlerin Ramazan sevincine ortak olabilirsiniz.

HEDEF BÜYÜK: HER ZAMAN İYİLİK, HER YERDE KARDEŞLİK…

Kredi kartıyla kumanya bağışlamak için tıklayınız

Kredi kartıyla iftar bağışlamak için tıklayınız

Kredi kartıyla aileye iftar bağışlamak için tıklayınız

Kredi kartıyla fitre bağışlamak için tıklayınız

Kredi kartıyla bayramlık bağışlamak için tıklayınız

Paylaş