Banka HesaplarıBağış Yap

Kurban 2018 Bölge Toplantıları Yapılıyor

Kurban 2018 Bölge Toplantıları Yapılıyor

Kurban bağışı 2018 çalışmaları kapsamında, istişare ve bilgilendirmeye Yardımeli temsilcileri ve gönüllüleri ile birlikte “Bölge İstişare Toplantıları devam ediyor.

 

Vekaleten Kurban Bağışı 2018

 

2018 vekaleten kurban bağışı , kesim ve dağıtım organizasyonu çalışmaları yurt içinde ve yurt dışında tüm hızıyla devam ediyor. Yurt dışında 35 farklı ülkede , ofislerimiz ve partner kuruluşlarımız aracılığı ile kurbanların alımı, kesim yerlerinin hazırlanması, ihtiyaç sahibi ailelerin tespit edilmesi ve planlamalar tamamlandı hamdolsun.

Yurt içerisinde “Kurban Bağışı 2018” hakkında bilgilendirmeler yapmak, istişarelerde bulunmak ve bölgelerdeki hazırlıkları değerlendirmek üzere “ Bölge İstişare Toplantıları” devam etmektedir.
 

vekaleten kurban bağışı 2018
 

Bölgelerde Seferberlik ilan edildi 

Marmara Bölge toplantısı Genel Müdür Bahri Bulut başkanlığında, temsilcilerin ve gönüllülerin katılımı ile Bursa’da gerçekleştirildi. Vekaleten kurban bağışı hakkında yapılan hazırlıklar ve çalışmalar masaya yatırıldı ve değerlendirmeler yapıldı.

İç Anadolu Bölge toplantısı Genel Koordinatör Osman İlhan başkanlığında Kayseri’de, il temsilcilerinin ve gönüllülerin katılımı ile yapıldı. İç Anadolu Bölgesi özellikle , Afrika kurban bağışı hususunda odaklandı ve çalışmalarını planladı. İç Anadolu Bölgesi, özellikle Somali ve Etiyopya’da yapılan tüm proje ve faaliyetlerden sorumlu bölge olarak planlamalarını yaptı.
 

vekaleten kurban bağışı 2018
 

Güney Doğu Anadolu Bölge toplantısı, Yönetim Kurulu üyesi Recep Gökcan başkanlığında , Diyarbakır’da gerçekleştirildi. Bölgenin sorumluluk alanı özellikle Gazze ve Kudüs’te Yardımeli’nin yaptığı tüm proje ve çalışmaları kapsamaktadır. Gazze kurban bağışı, özellikle en zor günlerini yaşayan Gazzeli kardeşlerimiz için bir umut ve moral olacaktır.
 

vekaleten kurban bağışı 2018

1 Kurban 1 Fidan

Kurban bağışı 2018 vekaleten kurban kesim ve dağıtım organizasyonu kapsamında bu yıl ilk defa uygulanacak olan “1 Kurban 1 Fidan” projesi hakkında da bilgilendirmeler yapıldı ve istişarelerde bulunuldu. Afrika’da hem umutların yeşermesine hem de çevrenin güzelleşmesine katkı sağlayacak olan proje, büyük bir heyecan oluşturdu.

Sudan, Somali, Moritanya ve Türkiye’de ilk etapta uygulanacak olan projenin artıları ve eksileri değerlendirilerek , gelecek yıllara ışık tutacaktır. 

Kurbanlarımızla kardeşlerimize umut olurken, meyve fidanları ile gelecek nesillere ulaşma imkanı olacaktır.
 

vekaleten kurban bağışı 2018

Kurban bağışı ve Vekaleten kurban bağışlarınızı buradan verebilirsiniz

KURBAN (VACİP) BAĞIŞLA

Paylaş