Banka HesaplarıBağış Yap

Kurban Bağışı 2018

Kurban Bağışı 2018

Kurban bağışı 2018; Kurban, yakınlaşmak, paylaşmak ve teslimiyetin sembolü. Kurban bağışı ile uzaklar yakın edilmekte, yürekler bir olmaktadır.

Kurban Bağışı

Kurban, yakınlaşmak, paylaşmak ve teslimiyetin sembolü. kurban bağışı ile uzaklar yakın edilmekte, yürekler bir olmaktadır.

Dünyanın farklı bölgelerindeki  mağdur ve  muhtaç ailelere, bizlere emanet edilen kurban bağışı ulaştırılarak;  onların da bayram yapmalarına vesile olmaktayız. Senede birkaç kez et alabilen veya hiç alamayan aileler için,  vekaleten kurban bağışı çok şey ifade etmektedir.

Her sene olduğu gibi, bu sene de vekaleten  kurban bağışı organizasyonu kapsamında  kurban bağışı verecek hayır sahiplerinin , emanetlerine talibiz. Derneğimize emanet edilen kurban bağışları, yapılan tasnif ve planlama  çerçevesinde , talep edilen bölgelerde kesilerek, ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmaktadır. Vekaleten kurban bağışı veren hayır sahipleri,  kesilmesini istedikleri ülkeyi belirledikten sonra, kurban bağışı bedelini Dernek hesaplarına  yatırarak veya  makbuz karşılığı elden ulaştırarak, kurban bağışını yapmış olacaktır. Kurban bağışı yapan kişinin irtibat bilgileri ( adres, telefon , mail ) de  alınmak suretiyle, vekaletini vermiş olduğu kurbanın kesim  ve dağıtım görüntüleri de kendisine ulaştırılmaktadır.

Kurban bağışı ve Vekaleten kurban bağışlarınızı buradan verebilirsiniz

KURBAN (VACİP) BAĞIŞLA

Çizgi

Çizgi

Kurban bağışı 2018

 

Kurban bağışı 2018

Kurban bağışı 2018

Kurban bağışı 2018

Kurban bağışı 2018

 

Kurban bağışı 2018

Paylaş