Banka HesaplarıBağış Yap

Kurban Bağışı 2021

Kurban Bağışı 2021

Kurban bağışı 2021 yılı çalışmalarımızda; geçen yıllarda olduğu gibi gönüllü ekiplerimizle çalışıyoruz.

Kurban bağışı 2021 yılı çalışmalarımız, bayrama sayılı günler kala tüm hızıyla devam ediyor.Son iki yıldır hayatımızı derinden etkileyen covid-19 salgını nedeniyle bayramlarımız eski tadında geçemese de ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin hakkını gözetiyor ve yanlarında olmaya devam ediyoruz.Tabi ki tüm bu çalışmalarda tedbiri elden bırakmıyor, kurban bağışlarınızı gereken azami önlemlerle kesip hak sahiplerine ulaştırıyoruz.

Kurban kesim çalışmalarımızda kullanılan alet edevat sık sık dezenfektan kullanılmak suretiyle temizlenecek ve dağıtım sırasında da maske mesafe tedbirleri ihmal edilmeden uygulanacaktır.

Kurban bağışı 2021 yılı çalışmalarımızda; geçen yıllarda olduğu gibi gönüllü ekiplerimizle çalışıyoruz.Gönüllü ekiplerimiz bayrama az bir zaman kala görev yapacağı bölgeye gider ve kurban edilecek hayvanları; yaşı,sağlığı vs bakımından değerlendirerek,dini hassasiyetleri göz önünde bulundurarak, gereken özenli çalışmayı yapar.

Kurban bağışı 2021 yılında da kesimi yapılan kurbanınızın bilgisi size sms olarak gelir ve isimlerinizin zikredildiği sesli video kayıtlarına da sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.Veya talebiniz doğrultusunda bayramı takiben adresinize cd olarak gönderilebilir.

Kurban bağışı 2021 yılı projemizde, 2018 yılında başlattığımız kampanya kapsamında ‘bir kurban bir fidan’ sloganıyla; Türkiye ve Afrika kıtasının birçok bölgesinde meyve fidanlarının dikimine devam ediyoruz.Ve azami verimi alabilmek amacıyla; bölgedeki ziraatçi arkadaşlarımızla işbirliği yapıyor, dünya ve insanlık için umudu yeşertmeye çabalıyoruz.

Kurban bağışlarınız hem size hem ihtiyaç sahiplerine neşe ve huzur vesilesi olsun dileriz.

Kurban Bağışı 2021

Kurban Bağışı 2021

Kurban Bağışı 2021

kurban bağışı 2021

kurban bağışı 2021

kurban bağışı 2021

Paylaş