Banka HesaplarıBağış Yap

Kurban Bağışı Alan Kurumlar

Kurban Bağışı Alan Kurumlar

Kurban bağışı alan kurumlardan biri olarak; bu yıl tüm gönüllü çalışanlarımız ve ekiplerimiz, covid-19 salgın hastalığıyla ilgili alınacak tedbirler hususunda eğitim almıştır.

Kurban Bağışı Alan Kurumlar

Yardımeli derneğimiz; bakanlar kurulu tarafından onaylanmış ‘kamu yararına çalışan kurum’ statüsünde olup, kurban bağışı alan kurumlardan biri olarak 14 yıldır hizmet vermeye devam etmektedir.

Yürütülen kurban çalışmaları hep daha büyük ve kalıcı hayır çalışmalarının kapısını aralayıp siz değerli bağışçılarımızın katkılarıyla bizi daha büyük hizmetlere teşvik etmiştir.Kurban bağışı alan kurumlar arasında olmak vesilesiyle, ihtiyaçları yakinen görme fırsatı yakaladık ve daha dönerken yeni projelerimizin hayali başladı.Sudan Yetim Külliyesi, Somali Hastanesi, Eyüp Sultan Köyü, Darul Hikme Külliyesi vb. gibi büyük projelerimiz de kurban çalışmalarının bir armağanı olmuş ve birçok kardeşimizin mutluluğuna vesile olmuştur.

Kurban bağışı alan kurumlardan biri olarak; bu yıl tüm gönüllü çalışanlarımız ve ekiplerimiz, covid-19 salgın hastalığıyla ilgili alınacak tedbirler hususunda eğitim almıştır.Kesim sırasında dezenfektan kullanılmak kaydıyla,tüm araç gereçler yeterli sıklıkta temizlenecek ve dağıtım sırasında kalabalık ortamlar oluşmamasına,maske kullanımına vs. azami dikkat edilecektir.

Kurban bağışlarınızı gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor ve emanetlerinizi hakkıyla teslim etmenin onurunu yaşıyoruz.Son üç yıldır, her kurbanla beraber insanlığa bir fidan armağan eden projemizle de, her kurban çalışmasını daha büyük hayırlara aracı kılmaya çabalıyoruz.Dikilecek olan meyve fidanlarının en verimli hale gelmesi için gereken yer belirleme vs çalışmalarını profesyonel yardım alarak yapıyor ve yetiştiği vakit bölge halkına kalıcı bir fayda sağlamasını umut ediyoruz.

Siz değerli bağışçılarımızın da ilgisine mazhar olan bu ve bunun gibi birçok projemizle kardeşlerimize ve insalığa katkı sunarken bizi buna vesile kıldığınız için size teşekkürlerimizi iletmeyi borç biliyoruz.

Bayramın tüm dünya müslümanlarına sevinç huzur ve selamet getirmesini dileriz.

Kurban Bağışı Alan Kurumlar

Kurban Bağışı Alan Kurumlar

Kurban Bağışı Alan Kurumlar

kurban bağışı alan kurumlar

Paylaş