Banka HesaplarıBağış Yap

Kurban Bağışı

Kurban Bağışı

Kurban bağışı, evlerine yılda bir kez et giren binlerce hanenin sevinci ve mutluluğu demek

KURBAN BAĞIŞI

Kurban, sözlük anlamı olarak yaklaşmak demektir. Kurban etmek kişinin Allah’a yaklaşması için kendinde olanın değerlisini vermesi anlamına gelir. Allah’ın emri olan kurban kişinin Kurban Bayramında kesmesi gereken kurbandır. Kurban bağışı ise, elinizin uzanmadığı, gözünüzün görmediği yerdeki ihtiyaç sahiplerine göndermektir.

Yardımeli Kurban bağışıyla, günümüzde hem ülkemizde hem de yeryüzünün dört bir köşesinde gariban, yoksul, yetim, mülteci vb. durumdaki insanlara sizin kurbanlarınızı ulaştıran bir el oluyor.

Kurban bağışı, evlerine yılda bir kez et giren binlerce hanenin sevinci ve mutluluğu oluyor.

Kurban bağışı, yoksulların ve ihtiyaç sahiplerinin bu bayramda unutulmadığı bir paket ile kardeş selamı götürmek oluyor.

Yardımeli Derneği olarak her bir kurban bağışınız için bir adet meyve fidanı dikiyoruz. Hayrımızın kalıcı olması ve çevre bir destekte sizden olmasını sağlıyoruz.

Sizde Yardımeli Derneği ile Kurban bağışlarınızı ülkemizde ve dünyadaki bütün ihtiyaç sahiplerine gönderebilirsiniz.

Kurban Bağışı

Kurban Bağışında Vekalet Nasıl Verilir?

Kurban bağışlarında bankalardan, PTT ve web sitemiz üzerinde Kredi kartından yaptığınız işlem üzerinden ad soyad belirtilerek yapılan bağış vekalet olarak kabul edilir. İsterseniz derneğimiz görevlilerinede vekalet verebilirsiniz.

Kurban bağışını bir başka kişi adına yapıyorsanız mutlaka yaptığınız kişinin adını ve soyadını açıklama kısmında belirtmeniz gerekmektedir.

Kurban Bayramında Kurban Bağışlayabilir miyim?

Eğer kurban bağışı yapmak için geç kaldığınızı düşünüyorsanız, yardımeli derneği olarak yılların tecrübesi ile bu durumlara hazırlıklı olarak sizlere yardımcı olabiliriz.

Kurban bayramının ilk iki akşama kadar sistem üzerinden kurban bağışı yapabilirsiniz, ancak sistem üzerinde ödemeniz düşmediğinden yaptığınız işlemi dekontu ile birlikte kurum yetkililerine mail, sms ve bz. yollarla bildirmeniz gerekmektedir.

Bu durumda gelen kurbanların kurban bayramının 3. günü ikindi ezanına kadar kesildiği göz önüne alındığından yapılacak işlemler kuruma iman olduğu kadar önceden bildirilmesi önem arz etmektedir.

Kurban Kesim Görüntüleri

Siz değerli bağışçılarımızın hisselerini kesim anında kayıt altına alıyoruz ve yaptığımız kayıtları  www.yardimeli.org.tr adresinde size verilen özel giriş ve şifre ile kayıt altına tutuyoruz. Bu bilgileri girdiğiniz takdirde kurbanlarınızın kayıtlarını izleyebilirsiniz.

Kurban bağışınızın kayıtlarını özel bir talebiniz olduğu takdirde video görüntülerini ve fotoğrafları DWD formatında adresinizi posta yoluyla gönderilebilir.

Kurban Kesim Bildirimi

Sistem üzerinden yaptığınız kurban bağışı vermiş olduğunu telefon numaraları üzerinde sisteme düştüğü andan itibaren ‘Bağış Ulaştı’ bilgisi sms olarak size bildirilir.

Kurbanlarınız kesildikleri bölgelerde görevli arkadaşlarımızın sisteme girmelerinin ardından, bağışçılarımıza sms olarak ‘Kesim Bilgisi’ ulaştırılmaktadır. Kesim bilgisi ulaşmayan bağışçılarımız dernek genel merkezine ulaşıp detaylı bilgi alabilirler.

KURBAN BAĞIŞI

Kurban bağışı ve Vekaleten kurban bağışlarınızı buradan verebilirsiniz

KURBAN (VACİP) BAĞIŞLA

Çizgi
Kurban Bağışı
Kurban Bağışı
Kurban Bağışı
Çizgi

Paylaş