Banka HesaplarıOnline Bağış

Kurban Bağışı

Kurban Bağışı

Ayrıca 2018 yılı itibariyle başlattığımız, bir kurban bir fidan kampanyası kapsamında; her kurban bağışınız için kesildiği bölgede, mümkün olan en verimli meyve fidanlarını, uygun

Kurban Bağışı

Tüm İslam aleminde coşkuyla kutlanan bir kurban bayramına daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz.Zira bayram demek sevinç,coşku mutluluk demek.Büyük ailemizin bazı bölgelerinde buruk da olsa, paylaşmanın imkanıyla bu coşkuyu bizler taşıyoruz ve bunu nasip eden Rabbimize şükrederken vesile olan tüm bağışçılarımıza da teşekkür ediyoruz.

Kurban yaklaşmak demektir.Allah’ın rızasına, kul olmanın bilincine, paylaşmanın huzuruna yaklaşmak.Kurban ibadeti de; bir yönüyle Allah’la insan arasında iken, diğer yönüyle insanla insan arasındadır.Paylaşmanın ön plana çıkarıldığı bu mübarek günlerde siz kıymetli bağışçılarımız vesilesiyle ülkemizde ve dünya üzerinde birçok bölgede ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor ve bayramı bayram ediyoruz.

Ayrıca 2018 yılı itibariyle başlattığımız, bir kurban bir fidan kampanyası kapsamında; her kurban bağışınız için kesildiği bölgede, mümkün olan en verimli meyve fidanlarını, uygun alanlara dikerek dünyada iyiliği çoğaltmaya çabalıyoruz.

Kurban bağışı organizasyonumuzda Yardımeli Derneği olarak gönüllülerimizle beraber özenli bir çalışma yürütüyoruz.Gönüllülerimiz bayramdan bir hafta önce kesim yapılacak bölgelere gider ve kesimi yapılacak hayvanları dini hassasiyetleri(yaş, sağlık vb.) göz önünde  bulundurarak titizlikle seçerler.

Covid sebebiyle temizlik ve hijyen kuralları azami dikkate alınarak,kesim yapılan aletler vs. sık sık dezenfekte edilir.Aynı şekilde dağıtım ve kurban bağışlarınızın ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması konusunda gereken tedbirler alınır ve hastalığın yayılmasına sebebiyet verecek herhangi bir ihmal söz konusu değildir.

Kurban bağışlarınız, kesim yapıldığı sırada size sms bilgisi verilir ve tek tek isimlerinizin zikredildiği, kesimin şartlara uygun yapıldığı video kayıtları, bayramın hemen ertesinde sizlerle paylaşılır.

Kurban bağışlarınızla; ihtiyaç sahiplerine ulaşıp, ümmetin mazlum coğrafyalarına uzanan bir el olup yetim çocuklarımızın başını okşayabilir, yüzlerinde kocaman tebessümlere vesile olabilirsiniz.

Kurban Bağışı

Kurban Bağışı

Kurban Bağışı

Kurban bağışı

kurban bağışı

kurban bağışı

kurban bağışı

kurban bağışı

Paylaş