Banka HesaplarıBağış Yap

Müsiad Heyeti Derneğimizi Ziyaret Etti

Müsiad Heyeti Derneğimizi Ziyaret Etti

Yardımeli Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Sadık Danışman tarafından ağırlanan MÜSİAD heyetine, Yardımeli’nin yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği ve ileriye dönük planladığı projeler ve çalışmalar hakkında sunum yapıldı.

MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Nuri Görenoğlu başkanlığındaki MÜSİAD heyeti, karşılıklı istişare ve değerlendirmelerde bulunmak üzere Dernek Merkezimizi ziyaret ettiler.
Yardımeli Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Sadık Danışman tarafından ağırlanan MÜSİAD heyetine, Yardımeli’nin yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği ve ileriye dönük planladığı projeler ve çalışmalar hakkında sunum yapıldı. Yardımeli Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Sadık Danışman, MÜSİAD heyeti ile yakından birebir ilgilendi ve projelerle ilgili sorulan sorulara cevap verdi.
MÜSİAD Gıda ve Tarım Sektör Kurulu ile birlikte, Van’da gerçekleştirilen kurban ve yardım faaliyetlerinin değerlendirildiği ziyarette, bu tür kurumların ortak projelerde birlikte hareket etmelerinin önemine değinen Dr. Sadık DANIŞMAN, “Farklı alanlarda faaliyet gösteren STK’ların, güçlerini ve tecrübelerini birleştirmeleri sonucu daha faydalı ve verimli projelerin ortaya çıkacağına inanıyorum“ dedi.
MÜSİAD heyeti adına, çalışmalar hakkında bilgiler aktaran Görenoğlu,  sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, MÜSİAD üyelerinin çok duyarlı ve alakalı olduklarını beyan ederek “Her ne kadar ticari bir kurum gibi görünsek de, ülkemizde ve dünyada yaşanan olumsuz olaylar karşısında etkilenen insanlara sosyal sorumluluğumuzun gereği olarak destek ve yardımcı olmak zorundayız. Bu kapsamda Yardımeli ile insanî yardımlar konusunda karşılıklı işbirliği ve ortak projeler geliştirebiliriz” dedi.   
Resmî bir protokol ziyaretinden öte, samimi ve içten yapılan bir dost sohbeti şeklinde geçen ziyaretin sonunda,  bu günün hatırına karşılıklı hediyeler ve plaketler takdim edildi. 

Paylaş