Banka HesaplarıBağış Yap

Öğrencilere Kıyafet Yardımları Yapıldı

Öğrencilere Kıyafet Yardımları Yapıldı

Soğuk kış günlerinin sıcak dostu Yardımeli, öğrencilerimize yaptığı kışlık kıyafet yardımlarına devam ediyor.

Soğuk kış günlerinin sıcak dostu Yardımeli,  öğrencilerimize yaptığı  kışlık kıyafet yardımlarına devam ediyor.

Her yıl güzel bir sünnet olarak yetimleri ve öğrencileri, hayır sahiplerinin desteği ile sevindiriyoruz. Dernek Başkanımız Dr.Sadık Danışman başkanlığındaki heyet, Mardin'de 5 okulumuzu ziyaret ederek, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve okul yöneticileri ile birlikte, öğrencilere hediyelerini dağıttılar.

Bizzat kendi elleri ile hediyeleri takdim eden Danışman " Gelecek nesillere yatırım yapmalıyız. Bu öğrenciler bizim geleceğimiz. Onların eğitim kalitesini, sınıf ve mekanlarının  standartını ne kadar iyileştirebilir, ne kadar artırabilirsek bizim için iyi olacaktır. Bilgi ve ilim ile donatılmış, vahyin inşa ettiği nesiller,  insanımıza bizden   daha faydalı olacaklar ve ülkemizi daha ileri seviyelere taşıyacaklardır. " dedi.

Suriye Can Okulu, Nusaybin İmam Hatip Orta Okulu, Nusaybin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Zeynel Abidin İmam hatip Orta okulu ve M.Emin Kuş Anadolu İmam hatip Lisesi öğrencilerine  kışlık kıyafet, bot, çeşitli kıyafetler kırtasiye ve  hediyeler  idareci ve öğretmenlerle birlikte dağıtıldı.

Paylaş