Banka HesaplarıBağış Yap

Okul Yardımlarımız Devam Ediyor

Okul Yardımlarımız Devam Ediyor

Yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetişmesi için Yardımeli olarak elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz. Bizlerden bu konuda yardım isteyenlere elimizden gelen her türlü yardımı yapıyoruz.

Derneğimizin büyük önem verdiği ve kuruluş amaçlarından biri olan eğitim-öğretim çağındaki gençlerimize ve çocuklarımıza maddî ve manevî gerekli her türlü yardımı yapıyoruz. Yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetişmesi için Yardımeli olarak elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz. Bizlerden bu konuda yardım isteyenlere elimizden gelen her türlü yardımı yapıyoruz.

Nitekim Derneğimiz, kendilerinden bu hususta yardım isteyen Ağrı Taşlıçay Bayıraltı İlkokulu öğrencilerini boş çevirmeyerek kendilerine gerekli kırtasiye yardımı yaptılar.

Konuyla ilgili konuşan öğrenciler:“Derneğinizin gönderdiği yardımları aldık ve çok memnun olduk. Bizlere bu yardımın ulaşmasına vesile olan sizlere ve sizlere bu yardımı yapan yardımseverlere gerçekten çok teşekkür ediyoruz. Okulumuz çok yetersiz imkânlara sahip, ama bizlere yardım elini uzatan Yardımeli Derneği sayesinde yeterli imkânlara kavuştuk; sizleri çok seviyoruz, sizlere çok minnettarız” diye konuştular.

Yardımeli Derneği Halka İlişkiler Sorumlusu Selma Baloğlu:“Yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetişmesi için Yardımeli olarak elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz. Hayırsever kişi ve kuruşların bize yolladığı bu yardım malzemelerini dağıtıyoruz.Derneğimizin büyük önem verdiği ve kuruluş amaçlarından biri olan eğitim-öğretim çağındaki gençlerimize ve çocuklarımıza maddi-manevi destek olmak, onlara sosyal yardımlaşma bilincini anlatmak amacıyla başlattığımız çalışmalar da devam etmektedir" diye konuştu.

Paylaş