Banka HesaplarıBağış Yap

Onbinlerce Aile SOĞUKTA ve KARDA ÇARESİZ

Onbinlerce Aile SOĞUKTA ve KARDA ÇARESİZ

Soğuk havaların iyice bastırdığı, kar yağışının tüm yurdu etkisi altına aldığı şu soğuk günlerde yoksul ve ihtiyaç sahibi kardeşlerimiz üşümesin diye dernek olarak 2015 yılında başlattığımız ‘Kış Geldi, Kardeşlerimiz Üşümesin’ kampanyası çalışmalarım

Ülkemizde ki muhtaç vatandaşlarımız ve özellikle son günlerde Halep başta olmak üzere Suriye’de, Musul'da, Telafer'de  yaşanan insanlık dışı katliamlardan canını kurtarmak için ülkemize sığınan kardeşlerimizin verdiği yaşam mücadelesi ve kendi ülkelerindeki zor şartlarla birlikte kar yağışlarının artması hayatlarını zorlaştırdı. Yardımeli Derneği olarak 2015 yılı içerisinde başlattığımız kampanya çerçevesinde bugüne kadar binlerce mağdur aileye ulaştık. Odun, kömür, soba, battaniye, mont, bot ve muhtelif kışlık yardımlarımızla ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin kışı bir nebzede olsa sıcak geçirmeleri için var gücümüzle çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz. 81 ilimizde Temsilciliklerimiz ve gönüllülerimiz vasıtasıyla yürüttüğümüz bu çalışmalarla tespit edilen ailelere, ihtiyaç duyulan kışlık yardımların yanında un, şeker, yağ ve kuru gıda gibi insani yardımları da ulaştırmaya gayret ediyoruz.

Sizlerde yürüttüğümüz bu çalışmalara destek vermek, mazluma ve muhtaca el uzatmak istemez misiniz? Karda, yağmurda üşüyen minik ayaklara bir çift bot, soğuk gecelerde sarılıp uyuyabilecekleri bir battaniye hediye etmek istemez misiniz?

  • Battaniye  25TL
  • Bir torba Kömür  20TL
  • Kömür/Odun Sobası  100TL
  • 1 Çuval Un  60TL


* SMS'le KIŞ yazın 4031'e gönderin 5 TL bağışta bulunun

Yaptığımız her faaliyette, yürüttüğümüz her projede bizleri yalnız bırakmayan bağışçılarımıza sonsuz teşekkür ederiz. Rabbimiz amellerini bereketlendirsin.

Paylaş