Banka HesaplarıBağış Yap

Pakistan Ramazan Faaliyetlerimiz Devam Ediyor

Pakistan Ramazan Faaliyetlerimiz Devam Ediyor

Derneğimiz, Ramazan vesilesiyle dünyanın dört bir tarafında muhtaçlar, mazlumlar, mağdurlara yönelik olarak “Kumanya Dağıtımları” yapıyor, “Toplu İftarlar”, düzenliyor, “Kardeş Aile Ödemeleri” yapmaya devam ediyor.

PAKİSTAN’A KUMANYA DAĞITIMI, KARDEŞ AİLE ÖDEMELERİ VE TOPLU İFTARLAR 

Derneğimiz, Ramazan vesilesiyle dünyanın dört bir tarafında muhtaçlar, mazlumlar, mağdurlara yönelik olarak  “Kumanya Dağıtımları” yapıyor,  “Toplu İftarlar”, düzenliyor, “Kardeş Aile Ödemeleri”  yapmaya devam ediyor.

Derneğimiz, Pakistan Keşmir ve Çarşada bölgesindeki muhtaçlara ve kimsesizlere “Kumanya Dağıtımları” ve “Kardeş Aile Ödemeleri” yaptı ve alan el kardeş aileler için “İftar Programları” düzenledi.  

Konuyla ilgili konuşan Pakistanlılar, “Bizlere bu kumanyaları dağıtan, bu iftarları veren, Kardeş Aile ödemelerini yapan Yardımeli Derneğinden ve kardeş ülke Türkiye halkından Allah razı olsun. Yardımeli Derneği her zaman maddî ve manevî yardımlarıyla ve destekleriyle bizim yanımızda oldu. Allah onlardan razı olsun, kardeş Türkiye halkına selamlarımızı ve dualarımızı gönderiyoruz” dediler.

Derneğimiz;

1 kişilik iftar bedelini 5 TL

Aileye iftar bedelini 30 TL

Kumanya Hediye Kartlarının bedelini 60 TL

olarak belirlemiştir.

Bütün GSM operatörlerinden, İFTAR yazarak 4031'e SMS atarak 5 liralık bağışta bulunabilirsiniz.

Nasıl Yardım Edebilirsiniz?

Tüm finans kurumları, bankalar ve PTT şubelerinden YARDIMELİ hesabına havale yapılabilir veya aşağıdaki linkleri tıklayarak online bağış yaparak fakirlerin ve kimsesizlerin Ramazan sevincine ortak olabilirsiniz.

HEDEF BÜYÜK: HER ZAMAN İYİLİK, HER YERDE KARDEŞLİK…

Kredi kartıyla kumanya bağışlamak için tıklayınız

Kredi kartıyla iftar bağışlamak için tıklayınız

Kredi kartıyla aileye iftar bağışlamak için tıklayınız

Kredi kartıyla fitre bağışlamak için tıklayınız

Kredi kartıyla bayramlık bağışlamak için tıklayınız

Paylaş