Banka HesaplarıOnline Bağış

Ramazan 2009 Faaliyetleri

Ramazan 2009 Faaliyetleri

Yardımeli`nin geleneksel hale gelen iftarlarından biri de Eyüp Sultan`ın manevi atmosferinde gerçekleşti

EYÜPTE İFTAR
Yardımeli`nin geleneksel hale gelen iftarlarından biri de Eyüp Sultan`ın manevi atmosferinde gerçekleşti. 5000 kişinin katıldığı iftar, aynı duygularla oruçların açılmasına vesile oldu. Bir sıcak çorbaya hasret kalan nice insanın Ramazan ayının bolluk ve bereketinden nasiplenmesi bizlere en büyük armağan.
TOPKAPIDA  İFTARI
Yardımeli Derneğimizin Ramazan ayına özel düzenlediği iftar programlarından biri Fatih Belediyesi Topkapı Tesislerinde gerçekleşti.
İftarımıza; Yardımeli Derneği Genel Başkanı Dr. Sadık Danışman, Muhterem Mustafa İslamoğlu, Akabe Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Müdürü Hasan Hafızoğlu, Kuran-i Hayat Genel Yayın Yönetmeni Dr. Fethi Güngör, Hilal Tv Genel Müdürü Adnan İnanç, Hilal Tv Genel Yayın Yönetmeni Hakan Saruhan, Vakit Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karahasanoğlu, Yardımeli Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, hayırsever bağışçılarımız, dernek çalışanları, gönüllüler katıldı.
Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda açılış konuşmasını Dr. Sadık Danışman yaptı. Derneğin çalışmaları hakkında bilgi veren Danışanın ardından Muhterem Mustafa İslamoğlu ve Mustafa Karahasanoğlu da birer konuşma yaptılar.
ZEYTİNBURNUNDA  İFTARI
Ramazanda muhtaç kimseleri unutmayan Yardımeli, Zeytinburnunda 1500 kişilik iftar verdi. Yoğun katılımın olduğu iftarda genç-yaşlı, kadın-erkek, çocuk her yaşta insan ailesiyle birlikte huzurlu bir iftar yaşamanın mutluluğunu paylaştı
Paylaş