Banka HesaplarıBağış Yap

Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun

Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun

Derneğimiz Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Danışman, ramazan bayramı vesilesiyle bir mesaj yayınladı.

Değerli Gönül Dostları,

Tüm dünyayı etkileyen covit 19 küresel salgını karşısında, en güçlü ilacımız ve direnme gücümüz olan yardımlaşma, paylaşma ve kardeşlik etrafında bizleri birleştiren Rabbimize hamd olsun.

Bu süreçte Yardımeli Derneğine emanet edilen fitre, zekat, sadaka ve diğer tüm bağışlar, yurt içi ve yurt dışında Yardımeli ekipleri tarafından hak sahiplerine bizzat tek tek ulaştırıldı. Mağdur, muhtaç ailelerin, muhacirlerin ve yetimlerin dualarını, şükranlarını olduğu gibi sizlere gönderiyoruz. Zira, sizlerin destek ve katkılarıydı; onları mutlu eden, gelecek için umut olan..

Yaşadığımız bu süreçte bizi bir arada tutan ve direnme gücü veren ulvi değerlerimize sahip çıkarak; dünyaya toplumsal birlikteliğin, paylaşma, yardımlaşma ve kardeşliğin en güzel örneklerini gösteren hayır sahibi güzel insanlar iyi ki varsınız. Sevindirdikleriniz adına sizlere şükranlarımızı sunarız. Bayram sevindiğimiz kadar değil, sevindirdiğimiz kadar bayramdır.

Ramazan Bayramımız, sizlere, sevdiklerinize, milletimize, ümmete ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini, huzur ve barışa vesile olmasını, haksızlıkların son bulmasına vesile olmasını Rabbimizden niyaz eder; sağlık, afiyet içerisinde hayırlı ömürler dilerim.

Bayramımız mübarek olsun.

Dr.Sadık Danışman
Yönetim Kurulu Başkanı

Paylaş