Banka HesaplarıOnline Bağış

Ramazan Kumanya Bağışı

Ramazan Kumanya Bağışı

Mübarek Ramazan ayında, yurt içinde 81 ilimizde ve yurt dışında 20 farklı bölgede Ramazan kumanya bağışı yardımları hak sahiplerine ulaştırılacak

Ramazan kumanyası bağışla

Mübarek Ramazan ayında,  yurt içinde 81 ilimizde ve yurt dışında 20 farklı bölgede Ramazan kumanya bağışı yardımları hak sahiplerine ulaştırılacak. Ramazan Kumanya bağışı, Ramazan ayının adeta simgelerinden biri olmuştur. Düzenli bir geliri olmayan ve dolayısıyla, yiyecek ve gıda hususunda sıkıntı yaşayan mazlum, mağdur ve muhtaç kardeşlerimize göndereceğimiz kumanya bağışı yardımları ile, onların da bu Ramazan’da yiyecek-gıda endişesi duymadan oruçlarını tutmalarına vesile olabiliriz.

Hediye Kumanya bağış kartları, yurt genelinde yaygın bir market zincirinden alış veriş yapma imkanı sunmaktadır. İhtiyaç sahibi, kendisi istediğini, istediği miktarda ve dilediği markadan alabilecektir. 6 aylık geçerlilik süresi olan hediye kartları, bu süre zarfında kullanılabilmektedir. Ayrıca ayni bağış olarak gelen ve hazırlanan kumanya bağış paketleri de hak sahiplerine direkt ulaştırılacaktır.

Ramazan Kumanya bağış paketlerinin içerisinde, bir ailenin en az 15 günlük  ihtiyacını karşılayacak temel gıda maddeleri bulunmaktadır. Ramazan Kumanya bağışı yardımları, özellikle yurt dışındaki ofislerimizde ve Arakan, Suriye, Filistin ve mülteci kamplarında, Yemen, Afrika’nın mazlum insanlarına, Asya’lı kardeşlerimize, Balkanlarda yaşayan dostlarımıza ulaştırılacaktır.

Yurt içerisinde ise, Ramazan kumanya bağışı yardımları, Yardımeli Kumanya Kartları ile muhtaçlara ulaştırılacak. Pratik, modern, özgün, depolama ve paketleme maliyeti olmayan Kumanya Kartları, ihtiyaç sahibi ailelerin özgürce alış veriş yapmalarına da imkan sağlamaktadır. Kumanya kartları ile anlaşmalı marketlerden sadece gıda değil; ihtiyaç ne ise ( kırtasiye, temizlik maddeleri, kasap, manav vb.) alınabilmektedir.

Ramazan Kumanya bağışı : 100 TL/adet

KUMANYA yazıp 4031 ‘e SMS atarak 5 TL bağışlayabilirsiniz.

Ramazan kumanya bağışı yapmak için tıklayınız

Ramazan kumanya bağışı

Ramazan kumanya bağışı

Ramazan kumanya bağışı

Ramazan kumanya bağışı

Ramazan kumanya bağışı

Paylaş