Banka HesaplarıOnline Bağış

Sağlık Bakanımızdan İyiliğe Ödül

Sağlık Bakanımızdan İyiliğe Ödül

14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle İstanbul’da düzenlenen programda, Sağlık Bakanımız Sn. Mehmet Müezzinoğlu, Yardımeli Derneği’ne yurt dışında yapmış olduğu sağlık hizmetlerinden d

14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle İstanbul’da düzenlenen programda, Sağlık Bakanımız Sn. Mehmet Müezzinoğlu, Yardımeli Derneği’ne yurt dışında yapmış olduğu sağlık hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi ile ödüllendirdi.

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde Haliç Kongre Merkezinde düzenlenen programa çok sayıda bürokrat, hekim, sağlık çalışanı, özel ve kamu hastane personeli ve yurtiçi ve yurt dışında sağlık alanında hizmet eden STK temsilcileri katıldı.

Yardımeli Derneği, program alanında açtığı stand ile katılımcılara faaliyetleri ve projeleri ile bilgiler ve dokümanlar verdi. Özellikle Somali’de yapılan sağlık hizmetleri ve inşaatı devam Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi büyük ilgi gördü ve takdirle karşılandı.

Yardımeli Derneği,  Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Sadık Danışman, kurucularımızdan Dr. Mehmet Sılay, Yönetim Kurulu üyesi Dr. Abdulkadir Tahtacı, Genel Müdür Erdoğan Karacakaya, Genel Koordinatör Osman İlhan, İmdat Kuzu ve Kemal Akbulut tarafından temsil edildi.

Konuşmalarından ardından, yurt dışında Türkiye’yi temsil eden ve sağlık hizmeti veren STK temsilcilerine Sağlık Bakanı Sn. Dr. Mehmet Müezzinoğlu ve protokol tarafından teşekkür plaketleri verildi.

Yardımeli Derneği adına, yurt dışında birçok projede gönüllü olarak görev almış olan, Yardımeli Kurucu üyesi Dr. Mehmet Sılay ödülü aldı.

Paylaş