Banka HesaplarıBağış Yap

Şarkılar da Filistin İçin

Şarkılar da Filistin İçin

Filistin'e aralıksız yardım eden insanımızdan bir örnek davranış daha. Adım Prodüksiyon dan yeni çıkan 'Filistin şarkıları' adlı albümün tüm kârı Filistin halkına bağışlanacak

 

Filistin’e aralıksız yardım eden insanımızdan bir örnek davranış daha.Adım Prodüksiyon dan yeni çıkan “Filistin Şarkıları” adlı  albümün tüm kârı Filistin halkına bağışlanacak.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Adım Prodüksiyon Genel müdürü Adem Tuzcu;
Filistin halkının yalnız olmadığını , Mazlum Filistin halkına ellerinden gelen her türlü yardımı yaptıklarını  ve bundan sonrada yapacaklarını,  ayrıca albümden elde edilen tüm kârın Yardımeli Derneği arcılığı ile Filistin halkına gönderileceğini söyledi.
  Adem Tuzcu'nun direktörlüğünde Adım Prodüksiyon'un çıkarttığı Filistin Şarkıları adlı albümde 10 müzisyen/grubun Filistin'le ilgili birer şarkıları yer alıyor.
Albümden:

  Onlar Filistin için bir araya geldiler. Siz de onların bu birlikteliklerine ortak olun.

  Bu ızdırabı yaşayacak kadar olgunlaşmamış iklimlerin, doğmamış şehirlerin, gelmeyen baharlarınla, topraklarınla, yağmurlarınla, avuçlarınla çok küçüksün Filistin; mezarlarınla çok küçük. Sana ne yaptılar böyle Filistin? Açık hava morgu mu diyorlar adına? Neden hala bakışların kanıyor, neden soluyor duvarları evlerinin? Hangi dağ büyüktür senin umudundan, hangi ırmak hayallerinden daha coşkun akar? Seni yok etmek isteyenlere şarkılar söylemeye devam et Filistin. Çünkü biliyoruz ki bir şarkılık ömrü vardır demir tayların, mitralyözlerin, zalimlerin. Ve biliyoruz Filistin özgür sokaklarında, çocuklarınla saklambaç oynayacağımız günleri göreceğimizi biliyoruz. O günlere koşuyoruz Filistin…

  Bu albüme eserleriyle, niyetleriyle ve dualarıyla destek veren tüm dostlara selam olsun. Selam olsun sözünü hak için, insanlık için söyleyenlere… Ve selam olsun Filistin'in onurlu insanlarına. Bu albüm satışından elde edilecek olan kazanç Filistin halkına bağışlanacaktır.

  Birbirinden değerli 10 sanatçının bir araya gelerek çıkardıkları bu eseri satın alın. Hem Filistin'e yardımcı olun, hem de Filistin davasına ortak olun.

Albümde yer alan şarkılar:

 


1- ADEM TUZCU
Sözün Bittiği An
Söz-Müzik: Adem Tuzcu
Düzenleme: Adem Tuzcu

2- GRUP YÜRÜYÜŞ
Düşme Anne
Söz-müzik: Grup Yürüyüş
Düzenleme: Fikret Hasani

3- KARDEŞLİK ÇAĞRISI
Mavi Emzikli Bebek
Söz-müzik: Yaşar Burak
Düzenleme: Yucel - Yunus Peker

4- YUSUF EKER
Nereye Ey Şehid
Söz-müzik: Yusuf Eker
Düzenleme: Yusuf Meral

5- HASAN SAĞINDIK
Selam Söyle
Söz-müzik: Zafer İşleyen
Düzenleme: Gündoğar

6- GRUP GENÇ
Güneşi Tutamadım
Söz-müzik: İzzet Okumuş
Düzenleme: Fatih Ihlamur

7- MİKAİL
Merhametin Rüzgarı
Söz-müzik: Ahmet Mercan
Düzenleme: Mikail

8- HAKAN AYKUT
Uzatma Kollarını
Söz: Müberra Hüsrevoğlu
Müzik: Taner Yüncüoğlu
Düzenleme: Hakan Aykut

9- TANER YÜNCÜOĞLU
Endülüs'ten Kudüs'e
Söz: Ahmet Mercan
Müzik: Taner Yüncüoğlu
Düzenleme: Hakan Aykut

10- ÖMER KARAOĞLU
Kudüs
Söz-müzik: Ömer Karaoğlu
Düzenleme: Yavuz Taşkın
Spariş için:Adım Prodüksiyon
Paylaş