Banka HesaplarıBağış Yap

Sevinen yüzlerle sevindik…

Sevinen yüzlerle sevindik…

Mübarek Ramazan’ın rahmet ve bereket ikliminden istifade ederek, bu özel günleri değerlendirmeye çalışan Yardımeli ekipleri, kardeşlerimizin yüzlerini güldürmeye devam ediyor.

Gülen bir yüze, sevinen bir çocuğa, mutlu bir aileye şahid olduğunuzda neler hissedersiniz? Siz de onlarla birlikte sevinir, mutlu olursunuz değil mi…Hatta gözleriniz bile bu sevince katılır ve gözyaşları bu mutluluğa eşlik eder. 

Malatya Yardımeli Temsilciliği, her gün insanları mutlu etmek ve bu mutluluğa ortak olmak için çalışmalarını sürdürmekte. Ramazan dolayısıyla, kumanya paketleri ve kumanya kartlarının yanında, bayramlık kıyafetler, ev eşyaları ve çeşitli hediyelerle kardeşlik köprüleri kurmaya devam ediyor.
 


Her gün annesi ile birlikte Yardımeli Malatya Temsilciliğine gelerek “Buzdolabı var mı” diye soran engelli Ahmet Kardeşimizin mutluluğunu sizlere nasıl ifade edebiliriz ki… Annesinin dahi engel olamadığı ve istisnasız her gün gelerek buzdolabı soran, Ahmet kardeşimiz; evine götürülen buzdolabını gördüğünde önce şaşırdı, sonra mutluluğunu ifade edecek her şeyi yaptı. Dünyalar O’nun olmuştu adeta.. Oysa verilen sadece bir buzdolabı idi. Ama onun zihninde, onun dünyasında çok şeyler ifade ediyordu o buzdolabı.. Bazen bizlerin çok önemsemediği, küçük gördüğü yardımlar ve hediyeler, karşı taraf için çok şeyler ifade ediyor olabileceğine bir kez daha şahid olduk.

Yaptığınız iyilikleri küçümsemeyiniz, yapacağınız güzellikleri ertelemeyiniz olmaz mı…

Paylaş