Banka HesaplarıBağış Yap

Soğuk Günlerin Sıcak Dostu: YARDIMELİ

Soğuk Günlerin Sıcak Dostu: YARDIMELİ

Yardımeli, ihtiyaç sahibi kimselerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Yardımeli, kış günlerine girdiğimiz ve olumsuz hava şartlarının yaşandığı şu günlerde, maddî durumu iyi olmayan ailelerin kışlık yakacak ihtiyaçlarını gidermek amacıyla 40 t

Yardımeli, ihtiyaç sahibi kimselerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Yardımeli, kış günlerine girdiğimiz ve olumsuz hava şartlarının yaşandığı şu günlerde, maddî durumu iyi olmayan ailelerin kışlık yakacak ihtiyaçlarını gidermek amacıyla 40 ton kömürü bizzat ihtiyaç sahiplerinin evlerine ulaştırdı.

Yardımeli ekipleri, önceden belirlenen ve kömür alamamış aileleri ziyaret ederek,  başka ihtiyaçları konusunda da tespitler yaptılar. Yardımeli’nde kayıtlı muhtaç ailelere, ihtiyaç duydukları diğer yardımların da hayırseverlerin desteği ile yapıldığını ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Sadık Danışman,  soğuk kış günlerinde kömür desteği vererek, muhtaç ailelerin ısınmalarına yardımcı olan Cihan İnşaatın Yönetim Kuruluna ve tüm çalışanlarına teşekkür etti.
 
Yapılan yardımları ailelere ulaştıran dernek görevlileri, “dernek olarak muhtaç ve mağdur ailelerin her zaman yanında olduklarını kaydetti. Yardımların, çok farklı alanlarda yapıldığını ifade eden görevli ekip, ''Nerede bir mağdur varsa biz onların yanındayız. En son Van depremi nedeniyle depremzede kardeşlerimize buzdolabı, mobilya, elektrikli soba, battaniye, yorgan vb eşyalar dağıttık. Bazen bu yardımlar, giyecek, yiyecek, yakacak ve nakdi yardımlar şeklinde olabiliyor. Şimdi de kışın gelmesi ve havaların soğumasıyla birlikte yardıma muhtaç ailelere kömür dağıtımı yapıyoruz. İhtiyaç sahibi ailelere toplam 40 ton kömür dağıttık'' dediler.

Yardımların bunlarla sınırlı kalmayacağını da ekleyen Yardımeli, önümüzdeki günler içerisinde giyecek ve yiyecek dağıtımının yapılacağını bildirdi.

Paylaş