Banka HesaplarıBağış Yap

Sudan İftarımız

Sudan İftarımız

Yardımeli, her zaman olduğu gibi Dünya Müslümanlarını ve Sudan Müslümanlarını yalnız bırakmayarak onlar için gerekli her türlü yardımı yapmakta olup inşallah bundan sonra da yapmaya devam edecektir. Bu yardımlardan biri de “2012 Ramazan İftarları”dır. Bu iftarlardan birisinde de dost ve kardeş ülke

Sudan… Ümmet coğrafyamızın bir parçası…  Yokluklar ve yoksullar ülkesi, ama bir anlamda da gönlü zengin güzel adamların ülkesi…

Yardımeli, her zaman olduğu gibi Dünya Müslümanlarını ve Sudan Müslümanlarını yalnız bırakmayarak onlar için gerekli her türlü yardımı yapmakta olup inşallah bundan sonra da yapmaya devam edecektir. Bu yardımlardan biri de “2012 Ramazan İftarları”dır. Bu iftarlardan birisinde de dost ve kardeş ülke Sudan’daydık.

Dünyanın değişik yerlerinde bulunan öksüz ve yetimlerle Ramazan’ın rahmet ve bereketini paylaşmak, onların dertlerine ortak olmak, başlarını şefkatle okşamak amacıyla siz hayırseverlerin zekâtları, fitreleri ve bağışlarıyla onlara Yardımeli’mizi ulaştırabiliriz.

Yardımeli Derneği olarak, ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak kumanyaların ve kumanya hediye kartlarının bedelini 60 TL, 1/bir kişilik iftar bedelini 5 TL, aileye iftar bedelini ise 30 TL olarak belirledik.

Bağışçılarımız, Yardımeli Derneği’nin yardım yaptığı ülke ve bölgelerden istediklerini seçip, oraya yardım yapılmasını isteyebilir, yapılacak olan kumanya bağış sayısını kendileri belirleyebilir, hatta Kardeş Aile de olabilirler.

Paylaş