Banka HesaplarıBağış Yap

Sünnet Kıyafetleri Bizden..

Sünnet Kıyafetleri Bizden..

Yardımeli Kütahya Temsilciliği, Kütahya Engelliler Derneği tarafından sünnet ettirilen kardeşlerimize sünnet kıyafetlerini hediye etti.

Yardımeli Kütahya Temsilciliği, sünnet ettirilen 27 kardeşimizin sünnet kıyafetlerini temin ederek, yavrularımıza hediye etti ve sünnet düğün merasimine katılarak, birlikte zaman geçirdiler. Kütahya Engelliler Derneği tarafından sünnet ettirilen 27 çocuk, düğün programında doyasıya eğlendiler. Kütahya valimiz, aileler, davetliler ve diğer protokolün hazır bulunduğu düğün programında, çocukların yüzündeki mutluluğu görmek, her şeye değer..

Sünnet olan yavrularımızı evinde ziyaret ettik..

Yardımeli Temsilciliği, hafta sonu sünnet olan 27 yavrumuzu evlerinde ziyaret ederek, hediyeler takdim etti, sağlık durumlarını sordu.

Sünnet olan yavrularımızın aileleri yaşadıkları ortamda ziyaret edilerek, hazırlanan gıda kolileri ve erzak paketleri kendilerine takdim edildi. Tespitleri yapılan ihtiyaç sahibi aileler ve sünnet olan çocukların ailelerine gün boyu dolaşarak bire bir  ( 80 aileye) hediyeleri ve gıda paketleri takdim edildi.

Yardımeli Kütahya Temsilciliği, çevrelerinde bulunan yetim, engelli, ihtiyaç sahibi ailelere, imkanları ölçüsünde yardım eli olmaya gayret etmekte, yaraları sarmaya çalışmaktadır.

Paylaş