Banka HesaplarıBağış Yap

Tekerlekli Sandalye Yardımlarımız Devam Ediyor...

Tekerlekli Sandalye Yardımlarımız Devam Ediyor...

Yardımeli Derneği, engelli ve muhtaç kardeşlerimize yönelik yardımlarını sürdürerek, ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor...

 

Yardımeli Derneği, engelli ve muhtaç kardeşlerimize yönelik yardımlarını sürdürerek, ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.  

Yaklaşık 3 yıldır, kardeş aile projemiz kapsamında veren el yardımseverlerimizden yardım alan Burhan ve Pembe Pehlivan çifti, akülü bir tekerlekli sandalye hayali kuruyordu. Zira 4 yaşında yapılan yanlış iğne yüzünden bacaklarını kaybeden, bir kolu da özürlü olduğundan klasik tekerlekli sandalye kullanamayan Pembe hanım, çok zor durumdaydı. Duyarlı kardeşlerimizden biri hemen yardımda bulunmak istediğini derneğimize iletti. Gereken organizasyonu yaparak, Pembe hanımın hayalini süsleyen akülü tekerlekli sandalyesine kavuşmasına vesile olduk.

Yine yakalandığı cam kemik hastalığı sebebiyle kemikleri gelişmeyen, kemikleri defalarca kırıldığı için klasik tekerlekli sandalye kullanması mümkün olmayan küçük Zekeriya da, akülü sandalyesine kavuştu. Aynı yardımsever kardeşimiz, derneğimiz aracılığı ile Zekeriya’ya da bir sandalye hediye etti.

Yardımeli Derneği olarak böyle güzel hayırlara vesile olabildiğimiz için kendimizi bahtiyar hissediyoruz. Yardımseverlerimizin yardımları ile daha nice güzel faaliyetler gerçekleştireceğimize, tüm kalbimizle inanıyoruz inşallah. 

Paylaş