Banka HesaplarıBağış Yap

Vekaleten Kurban Bağışı

Vekaleten Kurban Bağışı

Dinimizde mali ibadetler haricinde bütün ibadetlerin şahsın kendisi tarafından yapılmasını uygun olarak görülmüştür. Ancak mali ibadetlerin ihtiyaç olsun veya olmasın kişinin vekalet yolu ile şahsa veya bir kurum aracılığı ile yapılabileceği hüküm olarak belirlenmiştir

VEKALETEN KURBAN BAĞIŞI

Dinimizde mali ibadetler haricinde bütün ibadetlerin şahsın kendisi tarafından yapılmasını uygun olarak görülmüştür. Ancak mali ibadetlerin ihtiyaç olsun veya olmasın kişinin vekalet yolu ile şahsa veya bir kurum aracılığı ile yapılabileceği hüküm olarak belirlenmiştir.

Vekaletle kurban bağışından önemli olan vekilin güvenirliğidir. Sizin kurban bağışı ibadetinizi sizinle aynı hassasiyeti ve aynı niyeti taşıyarak, usûlüne en uygun şekilde yerine getirmesidir.

Yardımeli Derneği olarak Vekaletle kurban bağışlarınızı emin bir vekil olarak, bütün gerekliliklerini yerine getirerek kesiyoruz.  Ve vekaletle gönderdiğiniz kurban bağışlarınızı ihtiyaç sahibi kimselere ulaştırmak için gayret ediyoruz.

Sizin göndermiş olduğunuz vekaletle kurban bağışlarınız ülkemizde Covid 19 salgını sürecinde işsiz kalmış, maddi imkanları sekteye uğramış insanlara ulaşması kapsamında çok önemlidir. Kurumuz olarak Ülkemizde yaptığımız vekaletle kurban bağışı kesimlerini temizlik ve sağlık önlemlerine dikkat ederek, yetkin kasaplar ve sağlık personelinin kontrolünde yapıyoruz. Sizin yapmış olduğunu vekaletle kurban bağışlarını İslami usûllere uygun, Covid 19 tedbirleri kapsamında en uygun tesislerde kesim yapılarak, niye dağıtım sırasında temizlik, hijyen kuralları ve pandemi önemlerine dikkat ederek yapıyoruz.

İçiniz rahat olsun, hayırlarınız Yardımeli Derneği ile emin, sağlıklı ellerde ulaştırılması gereken sahiplerine ulaştırılıyor.

VEKALETEN KURBAN BAĞIŞI

Kurban bağışı ve Vekaleten kurban bağışlarınızı buradan verebilirsiniz

KURBAN (VACİP) BAĞIŞLA

Çizgi

vekaleten kurban bağışı

vekaleten kurban bağışı

vekaleten kurban bağışı

vekaleten kurban bağışı

Çizgi

Paylaş