Banka HesaplarıBağış Yap

Yardımeli Avrupa Buluşmaları Tamamlandı

Yardımeli Avrupa Buluşmaları Tamamlandı

Her yıl düzenli olarak yapılan ve alanında uzman kişilerin konuk edildiği “Yardımeli Avrupa Buluşmaları” 2018’in ilk programı 25-29 Nisan tarihleri arasında 4 ülkede icra edildi.

Prof.Dr.Caner Taslaman ve Doç.Dr. Emre Dorman Hocalarımızın iştiraki ile “Aklımdaki Sorular” çerçevesinde yapılan programlara katılım beklenenden fazla oldu.

Değerli Hocalarımızın sunumları ve soru-cevap şeklinde icra edilen programlar; 25 Nisan‘da Fransa Lyon’dan başladı. Daha sonra sırasıyla Belçika Genk ve Liege, Hollanda Rotterdam ve Bergen opZoom, Almanya NRW bölgesi Kamp ve Lintfort ile tamamlandı.

Eğitimci, öğrenci, akademisyen, genç, yaşlı nice katılımcımızın duası, memnuniyeti ve muhabbeti ile harmanladığımız bu güzel buluşmalar zinciri; hocalarımızın samimiyeti ve kendilerine has güzel üsluplarıyla ayrı bir güzellik kazandı. Bu programlara katılan tüm misafirlerimize, bizleri destekleyen tüm bağışçılarımıza, bu programların hazırlanmasında emeği olan tüm temsilci ve gönüllülerimize, samimiyetleri ile gönüller kazanan, Emre Dorman ve Caner Taslaman Hocalarımıza şükranlarımızı sunarız.

 

Ayrıntılı bilgi ve avrupa çalışmalarını takip için;
www.yardimeli.eu

Paylaş