Banka HesaplarıBağış Yap

Yardımeli Avrupa Kadrosu Hizmet İçi Eğitimde Buluştu

Yardımeli Avrupa Kadrosu Hizmet İçi Eğitimde Buluştu

Yardımeli Avrupa ailesi olarak 3-5 Mart 2017 tarihinde Hollanda'da Hizmet içi Eğitimini gerçekleştirdi.

"İNSANLIĞA BORCUMUZ VAR" diyerek yola çıkan, veren el ile alan el arasında Hayır Köprüsü kuran Uluslararası insani yardım kuruluşu Yardımeli Derneği Avrupa'daki kadrosuyla dünyanın dört bir yanında ki mazlumlara daha iyi hizmet verebilmek ve daha nice mazlumlara yardım ellerini uzatmak adına; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Danimarka, Norveç ülkeleri başta olmak üzere tüm Yardımeli Avrupa kadrosu ülke ve şehir temsilcilikleriyle, gönüllü ve genç birimleriyle, Hollanda Elspeet şehrinde ki nezih bir doğa otelinde ilk kez hizmet içi eğitim ve istişare programı gerçekleştirdi.

Yardımeli Avrupa Koordinatörlüğüne bağlı Avrupa çalışmalarının bu ilk hizmet içi eğitimine Genel Merkezden Yardımeli YK Başkanı Dr. Sadık Danışman ve kıymetli Mustafa İslamoğlu hocamızında eşiyle birlikte aralarında olduğu, Hilal Tv Genel Müdürü Erdoğan Karacakaya, Akabe Vakfı Yönetim Üst Kurulu başkanı Sebahattin Öztekin, yönetim kurulu üyelerinden Yüksel Akgül beyefendilerin eşleriyle birlikte katıldığı misafir heyeti Avrupa'daki Yardımeli kadrosunu onure edip takdir ve tebrik ettiler.

Avrupa Koordinatörü Hayriye TUFANOĞLU Avrupadaki çalışmalardan ve temsilciliklerle ilgili durumu anlattı. Genel Başkanımız Sadık DANIŞMAN Yardımeli’nin projelerini ve faaliyetlerindeki önceliklerini anlattı. 

Yardımeli ailesi olarak 3-5 Mart 2017 tarihleri arasında yaptığımız bu ilk hizmet içi eğitim programımıza tüm katılımcılarımızla yürekten yüreğe de bir kaynaşma sağlandı.

Paylaş