Banka HesaplarıBağış Yap

Yardımeli BM Toplantısında

Yardımeli BM Toplantısında

7-13 Mayıs 2011 tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenen Birleşmiş Milletler 4. En Az Gelişmiş Ülkeler Konferansı'nın yapıldığı salonda standımız açıldı...

 

7-13 Mayıs 2011 tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenen Birleşmiş Milletler 4. En Az Gelişmiş Ülkeler Konferansı ‘nın yapıldığı  salonda standımız açıldı.

08 Mayıs Pazar günü Harbiye Kongre Merkezinde  , Dış İşleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ve Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Ban Ki-Moon'un da katılımıyla  Sivil Toplum Forumunun resmi açılışı da yapıldı .

Karşılıklı oturumlar şeklinde devam edecek konferansda  Sivil Toplum Forumu 09-13 Mayıs tarihleri arasında yapılacak.

Yardımeli’nin üst düzeyde katılım sağladığı konferansta, farklı ülkelerden gelen STK temsilcileri ile birebir görüşme imkanı olmuştur.

Cumhurbaşkanımız Sn.Abdullah Gül’ün  de  teşrif ettikleri, resepsiyona katılan Dernek Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Dr. Sadık Danışman ,  resepsiyona katılan STK temsilcileri ile yakından tanışma ve değerlendirme  fırsatı bulmuştur.

Standımızı ziyaret eden STK temsilcileri ile ,  karşılıklı işbirliği çerçevesinde nasıl bir çalışma yapılabileceği değerlendirilmiş ve Dernek Merkezimizde  birebir toplantı ve görüşmeler yapılmıştır.

Paylaş