Banka HesaplarıBağış Yap

Yardımeli Derneği III. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Yardımeli Derneği III. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Derneğimizin III. Olağan Genel Kurulu, kurucularımız ve misafirlerimizin iştiraki ile Akabe Vakfı Konferans Salonunda yapıldı.

Derneğimizin III. Olağan Genel Kurulu, kurucularımız ve misafirlerimizin iştiraki ile Akabe Vakfı Konferans Salonunda yapıldı.

Divan Başkanlığını Akabe Vakfı Müdürü Nasuhi Günay’ın yaptığı kurulda, ilk olarak söz alan Yardımeli Derneği Genel Başkanı Dr. Sadık Danışman: “Yardımeli Derneğinin kamu yararına çalışan ulusal ve uluslararası bir dernek olduğunu, bu güne kadar birçok ulusal ve uluslararası projelerin gerçekleştirildiğini, bu projelerin gerçekleştirilmesinde değerli katılımcıların, gönüllülerin çok büyük emeği olduğunu, amaçlarının tüm yeryüzünde vahiyle inşa edilmiş bir nesil yetiştirmek olduğunu” söyledi.

Daha sonra söz alan Yardımeli Derneği Genel Koordinatör Osman İlhan 2010-2012 Faaliyet Raporunu okudu. Yardımeli Derneği Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Karaca ise 2010-2012 bütçesini okudu,  daha sonra söz alan Abdülkadir Tahtacı 2010-2012 Denetleme Raporunu okudu.

Osman İlhan’ın 2013-2015 Faaliyet Öngörüsünü okumasından sonra söz alan Mustafa Karaca 2013-2015 Faaliyet Öngörüsünün tahminî bütçesini okudu. Nasuhi Günay, tüzük değişikliklerini okudu ve yapılan tüzük değişiklikleri oybirliği ile kabul edildi. Yapılan seçimlerden sonra, asil ve yedek üyeler belirlendi. Dr. Sadık Danışman bir teşekkür konuşması yaptı. Kurul, misafirlere yapılan ikramla son buldu.

Yardımeli Derneği yeni yönetim kurulu (asil listesi) şu isimlerden oluştu:

1-Dr. Sadık Danışman

2-Adnan Aktaş

3-Adnan Mutlu

4-Av. Atilla Sansak

5-Av. Remzi Aydın

6-Dr. Abdülkadir Tahtacı

7- Erdoğan Karacakaya,

8-Halil Aykut

9-Mehmet Köse

10-Meral Değirmenci

11-Mustafa Karaca

12-Şenay Dinçel

Denetleme Kurulu Asil Listesi

1-Salih değirmenci

2-Abdullah Topgül

3-Mustafa Nar

Paylaş