Banka HesaplarıBağış Yap

Yardımeli Fatih Ofisi Hizmete Açıldı

Yardımeli Fatih Ofisi Hizmete Açıldı

Hizmetlerin daha aktif ve pratik yürütülmesi amacıyla, İstanbul’un farklı bölgelerinde, Anadolu’nun çeşitli illerinde hızla teşkilatlanarak faaliyetlerine devam eden Yardımeli, Muhterem Hocamız Mustafa İslam oğlu’nun teşrifleri ile birlikte açılışını gerçekleştirdi.

Genel Merkezi Küçükçekmece’de bulunan Yardımeli, Fatih Akdeniz Caddesi üzerindeki yeni çalışma ofisinde hizmete başladı.
Hizmetlerin daha aktif ve pratik yürütülmesi amacıyla, İstanbul’un farklı bölgelerinde, Anadolu’nun çeşitli illerinde hızla teşkilatlanarak faaliyetlerine devam eden Yardımeli, Fatih Akdeniz caddesindeki ofisini, Yönetim Kurulu üyeleri, kurucuları, gönüllüleri, gönüldaşları ve Muhterem Hocamız Mustafa İslam oğlu’nun teşrifleri ile birlikte açılışını gerçekleştirdi. Ayrıca, Akabe Vakfı yöneticileri, Hilal TV yöneticileri, Kurani Hayat Dergisi yöneticileri ve İstanbul’da bulunan dernek ve vakıfların temsilcilerinin katıldığı açılış programı,  dualarla başladı. Muhterem İslamoğlu Hocamız,  tavsiye, ikaz ve dualardan oluşan kısa bir konuşma yaptılar. Daha sonra verilen ikram ile programımız sona erdi.
Genel merkeze gelemeyen bağışçılara ve ihtiyaç sahiplerine hizmet edecek olan ofis,  herkesin kolayca ulaşabileceği bir konumda bulunmakta. Tüm dostları yeni mekânımıza çay içmeye, sohbet etmeye davet ediyoruz.
Yeni ofisimizin telefonları: 0212 521 24 24 (pbx)

Paylaş