Dernek heyetimiz, Gazze'de zorluklar içerisinde yaşamaya çalışan kardeş ailelerimizi ziyaret ederek sizlerin selamlarını götürdüler
Filistin’e özgürlük konvoyu ile birlikte Gazze’ye giden Yardımeli Derneği heyeti, Gazze halkı tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı. Dernek heyetimiz, Gazze’de zorluklar içerisinde yaşamaya çalışan kardeş ailelerimizi ziyaret ederek sizlerin selamlarını götürdüler. Gazze İslam Üniversitesi’nde de büyük bir karşılama töreni düzenlendi.Geçen yıl saldırılarda yerle bir olan Gazze Üniversitesi Bilgisayar laboratuvarı derneğimiz tarafından yeniden düzenlenmiş ve yeni bilgisayarlarla donatılmıştı. Giden heyetimiz, muhterem hocamız Mustafa İslamoğlu İle birlikte bilgisayar laboratuvarının açılış kurdelesini de kesmişlerdir. Törende, İslam Üniversitesi’ndeki kardeş ailelerimiz başta olmak üzere, Mütevelli Heyeti Başkanı Cemal el-Hudari de hazır bulundu. Düzenlenen panelde, Mustafa İslamoğlu hocamız, Dernek başkanımız Dr. Sadık Danışman ve dernek heyetimiz, öğrencilerle sohbet ederek yaşadıkları problemleri dinlediler. Törende bir konuşma yapan Gazze İslam Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Cemal el-Hudari, Kardeş aile projesinin önemine vurgu yaparak, gösterdiğimiz ilgi ve alakadan dolayı derneğimize teşekkür etti