Banka HesaplarıBağış Yap

Yardımeli İftar Programı

Yardımeli İftar Programı

Derneğimizin her yıl düzenlediği ve geleneksel hale gelen iftar buluşması bu Ramazanda da büyük bir katılımla gerçekleşti.

Eyüp Belediyesi Nikah Salonu ve Kültür Merkezinde Yardımeli Derneği ev sahipliğinde  gerçekleşen iftar programına TGTV üyeleri, yardım faaliyeti yürüttüğümüz ülke konsolosları, İstanbul ilçe temsilcilerimiz, üyelerimiz,  derneğimizin yönetim kurulu ve çalışanlarımızın aileleri ile birlikte davetli olduğu iftar dün  geniş katılımla gerçekleşti.

Program Feyzullah Akyol'un Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Dernek sinevizyonu izlenmesinin ardından konuşma yapan Yardımeli Derneği Genel Başkanı Dr. Sadık Danışman, derneğin genel ve Ramazan faaliyetleri hakkında davetlilere bilgi verdi; Derneğimizin 45 ülke 81 ilde faaliyetlerini yürütülmesinde katkısı olan siz değerli dostlarımıza teşekkür ederim diyerek  konuşmasını bitirdi.

ASKON Başkanı Mustafa Koca da iftar programında selamlama konuşması yaptı. Mustafa İslamoğlu hocamız ise programda Ramazan ayı ve yardımlaşma üzerine genel bir konuşma yaptı.

 

Paylaş