Banka HesaplarıBağış Yap

Yardımeli İl Temsilcileri 3. Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Yardımeli İl Temsilcileri 3. Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Son üç yıldır düzenli olarak yapılan, yıl içerisinde de belirli periyodlarla tekrarlanan “İl Temsilcileri Koordinasyon Toplantısı” Darıca’da gerçekleştirildi.

Yurt içinde 81 ilimizde bulunan temsilci ve gönüllülerin katılımı ile 2 günlük yoğun bir program çerçevesinde proje tanıtımları, yeni projeler, öneriler ile birlikte iletişim ve koordinasyon da masaya yatırılarak istişareler yapıldı.

Kur’an’ı Kerim tilaveti ile başlayan programda, Derneğimizin Genel Müdürü Bahri Bulut, program işleyişi amacı hakkında kısa bilgi verdikten sonra; Dernek Başkanımız Dr.Sadık Danışman açılış konuşmalarını yaparak, katılımcılara teşekkür etti.
 


 

Devam eden projeler tek tek ilgili yönetim kurulu üyesi tarafından sunumları yapıldı ve soru-cevap şeklinde öneri ve tavsiyeler alındı. Yeni projeler ve devam eden projeler katkı sağlayabilecek öneriler alındı. Dernek genel merkezindeki işleyiş, projelerin takibi, bağışçılarla ilişkiler vb konular, dernek çalışanları tarafından yapılan sunumlarla katılımcılara aktarıldı, soru-cevap şeklinde açıklamalar yapıldı.
 


 

Toplantıya katılan Eğitimci - Proje Uzmanı Garip Kızılkaya, stratejik planlama, toplam kalite ve performans çalışmaları, proje hazırlama, proje kaynakları ve AB – yerli fon ve projeler hakkında detaylı bir sunum gerçekleştirdi.

Programın 2.günü workshop şeklinde çalıştay yapılarak, birebir projeler ve temsilciler aynı masa etrafında sorumlu yönetim kurulu üyeleri ile birlikte detaylı istişarelerde bulundular.

Mustafa İslamoğlu Hocamızın katılımcılarla yaptığı hasbihal, 3.İl Temsilcileri Koordinasyon Toplantısını taçlandırmış oldu.

Paylaş