Banka HesaplarıBağış Yap

Yardımeli İyilik İçin Yine Yollardaydı

Yardımeli İyilik İçin Yine Yollardaydı

Yardımeli Derneği bu Ramazan’da da Balıkesir’in Dursunbey ilçesine bağlı köylerde gözden uzak kalmış, mağdur ve muhtaç ailelere bir kamyon gıda ve giyimden oluşan ihtiyaç maddesini ulaştırdı.

Yardımeli Derneği bu Ramazan’da da Balıkesir’in Dursunbey ilçesine bağlı köylerde gözden uzak kalmış, mağdur ve muhtaç ailelere bir kamyon gıda ve giyimden oluşan ihtiyaç maddesini ulaştırdı. Ayrıca Yardımeli, gönüllüler  tarafından daha önce adresleri tespit edilen yardıma muhtaç ailelere yardım paketleri vermeye devam ediyor. Bu yardımlarımızla, kırsal bölgelerde yaşam mücadelesi veren, seslerini kimseye duyuramayan köy halklarına neşe ve sevinç olduk. Giyim yardımlarıyla hem bayramlık hem de yıllık giyim ihtiyaçlarını karşıladık.

Yardımeli Derneği’nin Lojistik Müdürü İmdat KUZU, rahmet ayı Ramazan’ı yardımlaşma şölenine dönüştürmek için hevesli olan bütün gönüllüleri ve yardımseverleri iyilik seferberliğine davet ettiğini söyledi. Kuzu, "Derneğimiz, her Ramazan olduğu gibi rahmet ayının bereketini yardımlaşma ve dayanışmaya dönüştürüyor. Gıda kumanyaları, iftar çadırları, büyük iftar sofraları ve ihtiyaç sahiplerinin evlerine kadar götürülen sıcak yemeklerle, bu sene yine Ramazan ayının bereket ve feyzinden istifade ediyoruz" dedi.

Kuzu,  her yıl olduğu gibi bu yılda da yine ihtiyaç sahibi binlerce aileye gıda ve giyim yardımında bulunduklarını belirterek yardımların artarak sürdüğünü dile getirdi.

Paylaş