Banka HesaplarıBağış Yap

Yardımeli Kurbanlarınızı Moritanya'ya Ulaştırıyor

Yardımeli Kurbanlarınızı Moritanya'ya Ulaştırıyor

Yardımeli Derneği Moritanya Sorumlusu Necat Şendur başkanlığında Moritanya’ya gidecek olan ekibimiz siz hayırseverlerin emanetleri olan kurbanları, ümmet coğrafyamızın mazlum ve mağdur Moritanya halkına en güzel bir şekilde teslim edecek; kesilecek olan binlerce kurbanı muhtaç, kimsesiz ve mağdur Mo

2013 Kurban Organizasyonuna “Kurbanlar Şahidiniz Olsun” duası ve temennisi giren ve tüm hazırlıklarını tamamlayan Yardımeli Derneği “30 Ülkede ve 40 Bölgede” kurban kesimi yapacak.

Derneğimiz, Türkiyeli hayırseverlerin bağışladığı binlerce kurbanı muhtaç ve yoksul Moritanyalılara dağıtarak, onların bayram sevincine ortak olacak.

Yardımeli Derneği Moritanya Sorumlusu Necat Şendur başkanlığında Moritanya’ya gidecek olan ekibimiz siz hayırseverlerin emanetleri olan kurbanları, ümmet coğrafyamızın mazlum ve mağdur Moritanya halkına en güzel bir şekilde teslim edecek; kesilecek olan binlerce kurbanı muhtaç, kimsesiz ve mağdur Moritanya halkına dağıtacak.

Yardımeli Derneği Moritanya Sorumlusu Necat Şendur“Dost ve kardeş ülke Moritanya ile dinî, tarihî ve kültürel ortak bağlarımız var. Moritanya halkı zor günler geçiriyor. Geçen bayram olduğu gibi bu kurban bayramında da kurbanların çoğunu Moritanya’da kesip ihtiyaç sahibi, kimsesiz Moritanyalı ailelere elden teslim edeceğiz. Yine inşallah Kardeş Aile Ziyaretleri yaparak Kardeş Ailelerimizin bayramlarını tebrik edeceğiz, Kardeş Aile Ödemeleri yapacağız, onlara çeşitli hediyeler vereceğiz. Tüm hayırseverlerimizi dost ve kardeş Moritanya için kurban bağışı yapmaya davet ediyorum” diye konuştu.

Ekibimiz, Moritanya’da başta Kardeş Aile ödemeleri olmak üzere aynî ve nakdî yardımlar yapacak. Kardeş Aile ziyaretleri yapılacak, onlara çeşitli hediyeler verilecek, yetimler ve muhtaçlar için kıyafet yardımları yapacak.

Paylaş