Banka HesaplarıBağış Yap

Yardımeli'nden Bölgeye 10 TIR Gıda ve Un

Yardımeli'nden Bölgeye 10 TIR Gıda ve Un

Yardımeli Derneği ‘Kış geldi Kardeşlerimiz üşümesin’ kampanyası kapsamında mağdur ve yoksul kardeşlerimize battaniye, bot, kömür, soba ve kışlık ihtiyaç malzemelerini göndermeyi sürdüyor.

Yardımeli Derneği ‘Kış geldi Kardeşlerimiz üşümesin’ kampanyası kapsamında mağdur ve yoksul kardeşlerimize battaniye, bot, kömür, soba ve kışlık ihtiyaç malzemelerini göndermeyi sürdüyor. Kışlık malzeme yardımlarının yanı sıra bebek maması, kışlık erzak ve un gibi gıda yardımlarına da bir yandan devam ediyor.

Yardımeli Genel Merkez ve  Ankara şubesinin gayretleriyle başta Bayır-Bucaklı Türkmen kardeşlerimize ve Suriyeli mülteci kardeşlerimize ulaştırılmak üzere 10 TIR gıda ve un yardımını bölgeye gönderildi.

Yardımeli Derneği Genel Koordinatörü Osman İlhan, Yardımeli Ankara şube Başkanı Dr. Mehmet Sılay ve  Başkan yardımcısı Şükrü Can, bizzat bu ‘Hayır Kervanı’ na eşlik etti.

Hatay’da il temsilcimiz Eyüp Yıkılmaz’ın karşıladığı 10 TIR’lık yardım konvoyu, Hatay AFAD İl Müdürlüğü, Hatay Kızılay ve Hatay İHH ile koordineli bir şekilde bölgeye sevk edildi.

Paylaş