Banka HesaplarıBağış Yap

Yardımlarınızla Suriye"deki Muhacirlere Ensar Olabilirsiniz!

Yardımlarınızla Suriye

Bizler Yardımeli olarak bu mazlum, mağdur ve mülteci konumundaki Suriyeli kardeşlerimizin yanında olduğumuzu, kendilerine gereken her türlü yardımı yapacağımızı bildiriyoruz. Onlar zulme uğrayan Muhacirler, sizleri ise onlara Yardımeli’ni uzatan Ensa

Suriye’de 40 yıldır babadan oğula süren, halka yapılan zulüm bilinmelidir ki “Zulümle Abad Olunmaz” diyoruz.

Son günlerde mazlum Suriye halkı, tekrar zalim Beşar Esad’ın zulmüne uğrayarak çocuk, bebek, kadın, yaşlı genç demeden zalim Beşar Esad’ın askerleri tarafından ateş edilerek öldürülmektedir. Suriye’de yaklaşık bir yıl önce başlayan ve halen devam eden olaylarda binlerce Suriyeli kardeşimiz Türkiye'ye sığındı. Çok sayıda Suriyeli, Hatay'ın Reyhanlı, Yayladağı ve Altınözü ilçelerinde hayatlarını devam ettirme mücadelesi veriyor. Ayrıca Suriyeli mülteciler Ürdün ve Lübnan’a da sığınmaktadırlar.   

Bizler Yardımeli olarak bu mazlum, mağdur ve mülteci konumundaki Suriyeli kardeşlerimizin yanında olduğumuzu, kendilerine gereken her türlü yardımı yapacağımızı bildiriyoruz. Onlar zulme uğrayan Muhacirler, sizleri ise onlara Yardımeli’ni uzatan Ensar olmaya davet ediyoruz.

 Yardımlarınız;

1-   Nakdi

2-   Ayni

       a)Kuru Gıda

       b)Yeni Giyim Eşyası

olarak yapılabilir. 

Yardımeli Derneğimizle irtibata geçmek için:

Tel: +90 212 541 48 00

Paylaş