Banka HesaplarıBağış Yap

Yemen yardım SMS

Yemen yardım SMS

Yemen yardım SMS Ramazan ayında Yemen yardımları genel olarak gıda, temizlik malzemeleri, iftar sofraları, sıcak yemek ve bayramlık yardımlar olarak belirlenmiştir.

Yemen, uzun zamandır egemen güçlerin ve çıkar gruplarının sebep olduğu iç savaş ve kargaşanın pençesinde yaşam mücadelesine devam etmektedir. Bu kirli pazarlıklardan da en çok etkilenen kesim savunmasız insanlar oluyor maalesef.
 
Bölgede yaşanan iç karışıklık ve savaş ortamı neticesinde, açlık ve susuzlukla karşı karşıya kalan halk, salgın hastalık ve ölümlerle yüzleşmeye başlamıştır.
 
Yeterli beslenememe, temiz suya ulaşamamanın verdiği zararın boyutu  her geçen gün  artmaktadır. Yemene yapılacak yardımlar aciliyet ve daha bir önem kazanmıştır.
 
Yemen yardımları, Yardımeli ekipleri ve partner kurum aracılığı ile ülkenin farklı bölgelerine gıda, temizlik malzemesi ve çocuk maması olarak ulaştırılmaktadır. Yemene yardım kalemler arasında temiz suya ulaşmalarını sağlamak adına su kuyuları da açılmaktadır.
 
Ramazan ayında Yemen yardımları genel olarak gıda, temizlik malzemeleri, iftar sofraları, sıcak yemek ve bayramlık yardımlar olarak belirlenmiştir.
 
Yemen yardımları için :
Banka havalesi 
Kredi kartı ile bağış
Online bağış
Makbuz karşılığı bağış
 
Yemen bağış SMS
 
İFTAR yazıp 4031 ‘e SMS atarak 5 TL bağışlayabilirsiniz.
 
YETİM yazıp 4031 ‘e SMS atarak 5 TL bağışlayabilirsiniz.
 
BAYRAMLIK yazıp 4031 ‘e SMS atarak 5 TL bağışlayabilirsiniz.
 
ZEKAT yazıp 4031 ‘e SMS atarak 5 TL bağışlayabilirsiniz.
 
Yemen yardım SMS
 
Yemen yardım SMS
 
Yemen yardım SMS
 
Yemen yardım SMS
 
Yemen yardım SMS
Paylaş