Banka HesaplarıBağış Yap

Yeni bir heyecan.. Yeniden Bismillah..

Yeni bir heyecan.. Yeniden Bismillah..

Derneğin kuruluşundan bu tarafa “Yardımeli Gönüllü Birimi” olarak çalışmalarını sürdüren ve daha çok hanımlardan oluşan komisyon, yeni dönemde “Yardımeli Hanımlar Birimi” olarak proje ve faaliyetlerine devam edecek.

Derneğin genel projelerine destek olmak, gönüllüğü ve faaliyetlere katılımı artırmak, sahada birebir ziyaretler yapmak, proje ve faaliyetlerde ve yardımların ulaştırılmasında aktif görev almak amacıyla oluşturulan Yardımeli Hanımlar Birimi, Dernek Başkanımız Dr. Sadık Danışman tarafından startı verildi.

Yardımeli Hanımlar Biriminin ilkeleri, çalışma usul ve esaslarını, Başkanımız Dr.Sadık Danışman bizzat tebliğ ederek, çalışmalarda başarılar diledi. Bu güne kadarki çalışmalarda emeği geçen, katkı sağlayan herkese teşekkür eden Başkanımız, bundan sonraki çalışmalar için desteğinin tam olduğunu ifade etti.

Yeniden Bismillah..

Yeni oluşturulan Yardımeli Hanımlar Biriminin kurucu Başkanı olarak, Yardımeli Anadolu Yakası Gönüllü Birim Sorumlusu Özgül Üzümcü hanımefendi, Dernek Başkanımız Dr. Sadık Danışman tarafından yönetimini oluşturması için görevlendirildi.

Yeni göreve getirilmesinden dolayı şükranlarını arz eden Özgül Üzümcü hanımefendi, Gönüllü Birimi olarak yapılan çalışmalarda emeği geçenleri unutmadı. Pandemi nedeniyle biraz yavaş giden saha çalışmaları, toplantı ve organizasyonlar için  hemen harekete geçti ve heyecanını katılımcılarla paylaştı.

Yönetim Kurulu İlk toplantısını yaptı

Özgül Üzümcü başkanlığında oluşturulan Yardımeli Hanımlar Birimi Yönetim Kurulu, ilk toplantısını yaparak, faaliyetler ve yapılacak çalışmalarla ilgili istişarelerini yaptı. 7 asil üyeden oluşan Yönetim Kurulu, faaliyet planlaması ve takvimini oluşturmak üzere ilk görev dağılımını yaparak harekete geçti.

Yardımeli Gönüllü Birimi olarak çalışmalarda emeği geçen Huriye Meral Değirmenci ve Tuğba Sert hanımefendilere, Özgül Üzümcü tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

Birlikte yol yürümeye davet ediyoruz..

Yardımeli Hanımlar Birimi Başkanı Özgül Üzümcü, toplantıda yaptığı konuşmada, bir çağrı yaparak, birlikte yol yürümeye, bir yetime, bir muhtaca ulaşma noktasında herkesi el birliği yapmaya davet etti. Yapılacak program ve organizasyonlar, proje ve saha çalışmaları sosyal medya üzerinde duyurularak, katılımcı olmak isteyen herkes davet edilecektir.

Paylaş