Banka HesaplarıBağış Yap

Yurt Dışı Adak Bağışı

Yurt Dışı Adak Bağışı

Yurt dışı adak kurbanlarınızı 32 farklı bölgede ihtiyaç sahipleriyle buluşturuyoruz.

Yurt Dışı Adak Bağışı

Dünya üzerinde yaşayan 1,5 milyarlık kocaman bir aileyiz.Ve yakınımızdan başlayarak,elimizin erdiğince uzaktaki kardeşlerimize de destek olmak çabasındayız.

Verene paylaşmanın hazzı ve huzurunu, alana ise beraberliğin gücü ve mutluluğunu yaşatan iki taraflı bir iyileşmenin vesilesi birçok çalışma yürütmeye çabalıyoruz.Yurt dışı adak bağışı çalışması da bunlardan biri...

Yurt dışı adak bağışlarınız sizin tercih ettiğiniz ülke veya bölgede kesilebildiği gibi şartsız bölge seçilmesi halinde, ihtiyaç durumuna göre yer insiyatifini derneğimize bırakmış olursunuz.Yurt dışı adak bağışı, akika, sadaka ve şükür kurbanlarınızı hem kurban bayramı vesilesiyle hem de sair zamanlarda, gelen talepler doğrultusunda, yılın her zamanı kesiyoruz.

Yurt dışı adak kurbanlarınızı 32 farklı bölgede ihtiyaç sahipleriyle buluşturuyoruz.Gönüllü ekiplerimiz ve partner kuruluşlarımız aracılığıyla yürüttüğümüz çalışmalarımızda, islami hassasiyetler göz önünde bulundurularak hayvan seçimleri özenle yapılır.Ayrıca kesim çalışmalarını yürüten arkadaşlarımız pandemi tedbirleri konusunda eğitim almıştır ve gereken hijyen, maske, mesafe kuralları dikkatle uygulanacaktır.

Her kurban bağışınızla birlikte bir de fidan bağışlamış olduğunuz projemiz kapsamında sizin de dikili bir ağacınız olacak.Afrika ve Türkiye’de ziraatçi arkadaşlarımızdan destek alarak, en verimli bölgeleri tespit edip, dikilen meyve fidanlarıyla bölge halkının kalıcı bir hayırla buluşmasına imkan sağlıyorsunuz.

Hem kurbanınızın hem fidanınızın gönüllere huzur,yüzlere tebessüm olmasını diler ve bu hayra bizleri aracı kıldığınız için teşekkür ederiz.

Yurt Dışı Adak Bağışı

Yurt Dışı Adak Bağşı

Yurt Dışı Adak Bağışı

yurt dışı adak bağışı

yurt dışı adak bağışı

yurt dışı adak bağışı

Paylaş