Banka HesaplarıBağış Yap

Yurtdışı Kurban Bağışı

Yurtdışı Kurban Bağışı

Belki Asya’nın kurak bozkırlarında bir garibanın çadırına, belki Afrika’nın çölünde kerpiçten yapılmış bir yoksulun evine ulaşacak sizin yurtdışı kurban bağışlarınız

YURTDIŞI KURBAN BAĞIŞI

Belki Asya’nın kurak bozkırlarında bir garibanın çadırına, belki Afrika’nın çölünde kerpiçten yapılmış bir yoksulun evine, belki Ortadoğu’da savaşın ve zulmün vurduğu yarı yıkık bir evin içindeki insanlara ulaşacak sizin yurtdışı kurban bağışlarınız.

Sizin yurtdışına gönderdiğiniz kurban bağışları ile, yeryüzünün dört bir yanında nerde bir gariban, nerde bir yoksul, nerde bir mazlum varsa kapılarını çaldık. Ve bu senede sizin yurtdışı kurban bağışlarınızla kapılarını çalmaya devam edeceğiz.

Bu yıl yurtdışı kurban bağışı da dahil olmak üzere her bir bağış için bulunduğu bölgede bir meyve fidanı dikiyoruz.

Yurtdışı kurban bağışlarınızı Afrika, Asya, Balkanlar, Ortadoğu ve Filistin olmak üzere istediğiniz bölgede sizin adınıza kesiyor ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.

Yurtdışı kurban bağışı kapsamında sizin vermiş olduğunu her bir bedeli küçükbaş kurbanlık için 1 hisse bedeli, büyükbaş kurbanlık için 7 hisse olarak ele alınmaktadır. Büyükbaş veya küçükbaş kurban seçimi bulunduğu ülkelerin ekosistemine uygun olarak bulunan hayvanlardan seçilmekte ve yurtdışı kurban bağışına uygun olan en iyi hayvanlar seçilmektedir.

Sizin Yurtdışına gönderdiğiniz kurban bağışı hisselerinizi ekiplerimiz tarafından bölgede incelemeler yapılarak hayvanların kurbana yaşlarını, hastalık durumları varmı, sakatlıkları söz konusumu inceledikten sonra alımları yapılarak, uygun hayvan kesim bölgelerinde kesimi yapılmaktadır.

YURTDIŞI KURBAN BAĞIŞI

Kurban bağışı ve Vekaleten kurban bağışlarınızı buradan verebilirsiniz

KURBAN (VACİP) BAĞIŞLA

Çizgi

yurtdışı kurban bağışı

yurtdışı kurban bağışı

Çizgi
Paylaş