Banka HesaplarıBağış Yap

Ziyaretlerimiz Devam Ediyor

Ziyaretlerimiz Devam Ediyor

Sudan Akabe Yetimler Külliyesine, temelden itibaren destek veren Sn. Fatih Yurdakul, Sn. Şule Yurdakul ve Sn. Yıldız Tuver’i Ankara Polatlı’da ziyaret ettik.

Sudan Akabe Yetimler Külliyesine, temelden itibaren destek veren Sn. Fatih Yurdakul, Sn. Şule Yurdakul ve Sn. Yıldız Tuver’i Ankara Polatlı’da ziyaret ettik. Akabe Yetimler Külliyesinin bu aşamaya gelmesinde büyük katkıları olan dostlara teşekkür amaçlı yapılan ziyaret esnasında, ilk temel atmadan bu güne gelinen süreç tekrar hayırla yâd edildi.

Ankara ziyaret programına YÜK Başkanı Selçuk Karakaş, Yardımeli Genel Müdürü Erdoğan Karacakaya, Akabe Vakfı Genel Müdürü Nasuhi Günay katıldı. İstanbul’daki tüm dostların selam ve muhabbetlerini de ileten heyet,  Ankara’daki diğer ziyaretleri gerçekleştirmek üzere ayrıldılar.

Ankara programına devam eden heyet, trafik kazası sonucu yaralanan ve hastanede tedavisi devam eden Ankara Umut Derneği’nden Salih Yurtalan kardeşimizi ziyaret etti.

Sudan Akabe Yetimler Külliyesinin inşaatı sırasında inşaat malzemeleri bağışlayan Aslan Yapı’nın Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Arslan Beyefendi makamında ziyaret edildi. Kısa aralıklarla 2 kardeşini dar-ı bekâya uğurlayan İhsan Bey’e taziye amaçlı yapılan ziyarette, Külliyeye yapılan destek ve katkılar için teşekkür edildi.

Ankara’da faaliyette bulunan kardeş dernek yöneticileri ile de Umut Derneğinde bir değerlendirme toplantısı yapan heyet, aynı gün İstanbul’a döndü.

Paylaş